Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členství v jezdeckém oddílu

1. 11. 2012

A ve stáji mě vzpomeň. Dává nám všechno, co má. Rychlost, vytrvalost, sílu.Ale plane v něm i jeho divoký duch.Byl jiskrou, která zažíhala dávné mýty.Byl chloubou králů i dobyvatelů.Byl oporou civilizace.Pod údery jeho kopyt se utvářely dějiny.Dodnes má v našich srdcích místo, ona pyšná krása,KTERÁ NESE JMÉNO KŮŇ.Já zahlédl hřívy a zaslechl cval,já stále šel za ním a každý se mi smál.Mně sláma z bot kouká a v kapsách seno mám,však pohled ze sedla je nejhezčí co znám. 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Členi našeho oddílu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odp.začátečníci

(Lucie, 15. 4. 2008 6:07)

Ano,podmínkou je pouze věk a to min 10-11 let.

Začátečníci

(Bára, 14. 4. 2008 21:45)

Ahoj,
můžou se k Vám přihlásit i ti, co s jsou teprve začátečníci a s koňma nemají zatím moc zkušeností ?
Děkuji za Vaši odpověd.

srr

(Sabina, 23. 11. 2007 0:58)

tak už přibližně vím, kde jste. Je to u Hájenské restaurace v Dolíčku, že .

Dotaz

(Sabina, 23. 11. 2007 0:43)

Ahoj, koukala jsem na vaše stránky, líbí se mi. Přemýšlela jsem že bych se k ,,vám" zašla podívat a poptat se osobně . Bohužel ale nevím, kde vaše stáje jsou. Háje moc neznám, vím možná tak kde je tam hasičárna ;-) Proto jsem chtěla poprosit, jestli by jste byli tak hodní a nenapsali by jste mi kde vlastně v Hájích jste ;-) na e-mail gaba33@seznam.cz . Nebo kdyžtak tady nechali komentář. Budu vděčná alespoň, když se ozvete.

Dotaz

(Natýsek, 22. 3. 2007 12:28)

Chtela bych se zeptat,jak je to u vas s jezdenim.Treba jestli se plati na 1 hod. 200 Kč nebo neco podobneho.Treba vyjizdka. Na 1 hodinu s doprovodem,kdyz umim jezdit.Dekuji a prosim abyste mi opoved poslali na natalie112.k@seznam.cz

Re: Přihláška

(Lenka Kočová, A & W Jezdectví Cheb, 14. 2. 2007 8:11)

O nacionále vůbec nejde, to je snad jasné, že je shromažďuje každý oddíl, šlo o ten následující text, i když ani ne tak o něj, jako o princip ... K použití kompletní naší přihlášky stačilo jediné - zeptat se, jako to udělali jiní a dnes ji - poupravenou na své podmínky - používají. Reagovala jsem, protože mně na to upozornilo několik našich členů, kteří se mně ptali, zda o tom vím a co s tím budu dělat.

Reakce na komentář Přihláška

(Lucie, 13. 2. 2007 18:58)

Ahojte v A&W, oznamuji tímto, že část textu, která by snad mohla citelně poškozovat autora jsme úspěšně smazali. Dovoluji si,ale upozornit, že nacionále, které vyžaduje dnes každý jsme ponechali. Pokud i zde má "autor" pocit, že snad trpí jeho copyright tak sorry.

Přihláška

(Lenka Kočová, A & W Jezdectví Cheb, 13. 2. 2007 8:05)

Byla jsem upozorněna, že jste na Vaše stránky použili, přesněji řečeno doslovně okopírovali naši přihlášku do oddílu. Většinou bývá slušností požádat autora o svolení kopírování jeho díla ... Budiž Vám útěchou, že nejste první, kteří hledali inspiraci u nás. Samozřejmě, že proti inspiraci nic nemám,
ale opsat text bez svolení autora slovo od slova ...

dotaz

(tata, 29. 7. 2006 8:40)

Prosím jaké je věkové omezení.